APARTAMENT VINTAGE
Przeznaczony dla 1-2 kotów ( z jednego domu ). Apartament o powierzchni 10m2 posiadający półki, mostki , półeczki , legowiska niższe i wyższe . Wyposażony w solidny drapak , który sprawdzi się również przy dużych rasach . Okno dostosowane do wielogodzinnych obserwacji  dla kocich gości :) Na wyposażeniu pokoju  znajdują się zabawki interaktywne, tunele z piłeczkami, masażer itp...
Hotel zapewnia miseczki ceramiczne, fontannę ,  kuwety ,  żwirek drewniany, bentonitowy lub inny wskazany przez opiekuna.
W pakiecie powitalnym znajduje się nowa wędka oraz zabawka , które po zakończonym pobycie kot zabiera do swojego domu :) 

APARTAMENT KERALA
Apartament o powierzchni 10 m2, wyposażony w  kotostradę, drapak w postaci  drzewka z półkami, kotartony , huśtawkę, kanapę , stolik , fotel i duże okno z piękną kocią telewizją. Przeznaczony dla 1-2 kotów z jednego domu.  Hotel zapewnia kuwety, miski , żwirek drewniany, bentonitowy, silikonowy lub inny wskazany przez opiekuna. W razie potrzeby fontannę do picia.
W pakiecie powitalnym znajduje się nowa wędka oraz zabawka z ziołami , które po zakończonym pobycie gość zabiera do domu. Dobra energia ZEN w gratisie :)


APARTAMENT LEŚNY 
Apartament o powierzchni 15 m2 . Przeznaczony dla 2-4 kotów ( z jednego domu ). Wyposażony w duży solidny drapak ,  ścienną kotostradę, wiszącą budkę, oraz nieskończoną ilość półeczek i kryjówek.  Na wyposażeniu znajdują się zabawki interaktywne, tunele z piłeczkami, masażer itp... Apartament z oknem , które jest świetnym punktem obserwacyjnym naszych gości. W tym pokoju Wasz pupil poczuje się jak dziki zwierz :)
Hotel zapewnia  kuwetę, żwirek drewniany, bentonitowy lub inny wskazany przez opiekuna , w razie potrzeby fontannę.
W pakiecie powitalnym znajduje się nowa wędka oraz zabawka, które po zakończonym pobycie kot zabiera do swojego domu:)

APARTAMENT KSIĘŻYCOWY Z BALKONEM
Apartament księżycowy o powierzchni 10 m2 przeznaczony dla 1-2 kotów z jednego domu. Zaletą apartamentu jest osiatkowany ( zabezpieczony) balkon do własnej dyspozycji. Pokój wyposażony w stabilny  drapak , ścienne półki , liczne kryjówki , księżycową półkę na której koty najbardziej lubią przesiadywać :)  Hotel zapewnia kuwety, miski , żwirek drewniany, bentonitowy, silikonowy lub inny wskazany przez opiekuna. W razie potrzeby fontannę do picia.
W pakiecie powitalnym znajduje sie nowa wędka oraz zabawka z ziołami , które po zakończonym pobycie gość zabiera do domu. Dobra energia  w gratisie :)

APARTAMENT INDYJSKI DWUPOKOJOWY  Z BALKONEM 

Apartament dwupokojowy o powierzchni 25 m2 . Przeznaczony dla  kotów z większej rodziny, idealny  dla  max 5 kotów, lubiących  korzystać z kąpieli słonecznych  na osiatkowanym balkonie . W tych pokojach każdy kot znajdzie idealną dla siebie przestrzeń . W jednym z pokoi znajduje się salon z drapakiem , placem zabaw oraz tv, natomiast w drugiej części znajduje się część wypoczynkowa z tarasem , kotostradą oraz drapakiem. 
W cenie apartamentu człowiek do własnej dyspozycji :)
Hotel zapewnia żwirek drewniany , bentonitowy lub inny wskazany przez opiekuna.

 APARTAMENT ZEN
Apartament o powierzchni 25 m2, dedykowany dla większej ilości kotów z jednego domu lub dla największych ras. Pomieści 4 koty rasy meine coon z wielkimi wygodami. Apartament wyposażony w dwa bardzo duże  okna zapewniające kocią telewizję non stop :) drzewo z półkami , drapak wolnostojący , dwa fotele, legowiska na parapetach , KOTartony i wiele innych kryjówek. W tym pokoju wasz pupil złapie ZEN i poczuje się królem swojej przestrzeni.
Hotel zapewnia kuwety, miski , żwirek drewniany, bentonitowy, silikonowy lub inny wskazany przez opiekuna. W razie potrzeby  fontannę do picia.
W pakiecie powitalnym znajduje sie nowa wędka oraz zabawka z ziołami , które po zakończonym pobycie gość zabiera do domu. Dobra energia ZEN w gratisie :)

HOTEL 
Poza apartamentami w hotelu znajduje się bogato wyposażony hol , z którego nasi goście również mogą korzystać.
Nie jest to część wspólna dla wszystkich kotów ! Hol to część otwarta tylko dla jednego apartamentu w danym dniu .